WF-6XXX | Epson Ink cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | 4000 lk |
| Net weight | 0.19 kg |
| Palette Qty | 2636 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

